♥
campingPartner
natuur ☆☆ SVR ACSI NL eigenaar zwembad op 8.0 km zwemmeer rivier op 5.0 km zee op 350.0 km kleiner dan 2 ha minder dan 25 plaatsen 0% vaste plaatsen plaatsen 150 tot 200 m2 1 april .. 31 oktober 1 januari .. 31 december 2-assige caravans niet toegelaten autovrije camping internetpunt wifi terrein safaritent lodgetent de Waard tent chalet centrum 2.5 km supermarkt 2.5 km Utrecht 800 km hoogte 250 m prijsklasse gemiddeld 's morgens vers brood campingwinkel afhaalmaaltijden voorzieningen gehandicapten huisdieren toegestaan stroom 6 Ampère of meer
Camping Terre Ferme is een rustige, natuur camping in de Bourgogne. De camping ligt in de glooiende streek de Bresse, aan de voet van de Jura, waarbij je vriendelijkheid vindt in het authentieke Frankrijk.
We hebben nog geen 30 ruime en speelse campingplekken. Bij ons vindt u dieren, weidse uitzichten, een zwemmeertje, in de zomer een opzet bad, een speeltuin en meer. In het hoogseizoen organiseren wij heerlijke culinaire avonden. Broodservice is beschikbaar. Honden zijn toegestaan en er is mindervaliden sanitair aanwezig.
Geen eigen kampeermiddel? Geen probleem! Huur ons houten chalet of een prachtige safari tent.
Het campingterrein is geopend van april tot 31 oktober!
Camperplekken zijn de rest van het jaar geopend!
ROUTE
De route is makkelijk. Houdt Nancy aan en vervolgens Dijon en Lyon. Bij Dijon houdt u de A39 aan richting Besançon. Vervolgens neemt u afrit 10 op de A39 en dan is het nog 5 minuten rijden tot aan de camping. U ziet direct na het verlaten van de snelweg al bordjes staan van de camping.
De camping ligt op 800 km vanaf Utrecht.
386 Chemin des Baisses
71480 Condal
GPS: 46° 27' 36" N 5° 15' 27" E 46.46, 5.25765
Nog echt een authentieke camping, veel ruimte, natuur, rust met prachtige wandel en fietsroutes.
ligging:9 sanitair:9 sfeer:9 rust:9
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van Helen, gereisd met z'n tweeën
Wat een heerlijke camping, onze kinderen vermaakte zich prima, veel ruimte om te rennen en de camping is zo ingericht dat je ze niet snel uit het oog verliest. Lieve diertjes die rond om de camping wandelen, maakt het zo gezellig. Hans en Laura zijn de meest vriendelijke en behulpzame eigenaren. Ze maken deze camping steeds mooier. Er zijn veel leuke uitstapjes te maken in de nabije omgeving, en een supermarkt, slager bakker op een kleine 3 km. Je kunt heerlijk afkoelen in het zwemmeer op de camping als Lac de Louvarel wat dichtbij is. Daar zijn tal van leuke spelen voor de kids. Wij komen nog eens terug!
ligging:9 sanitair:9 sfeer:9 rust:9
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van josje, gereisd met kleine kinderen
Wat een prachtige camping! Grote plaatsen, prachtig landschap, super leuke dieren voor onze kids. Prachtig authentieke boerderij… paar keer in de week mogelijk om mee te eten… goede broodjes service ! Omgeving is prachtig , watervallen , zwemmeren, prachtig om te wandelen en te fietsen… de camping heeft een eigen zwemmeer waar onze kinderen zich kostelijk in hebben vermaakt ! We hebben genoten !
ligging:9 sanitair:9 sfeer:9 rust:9
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van Suzanne, gereisd met kleine kinderen
ligging:9 sanitair:9 sfeer:9 rust:9
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van Laude, gereisd met kleine kinderen
Een prachtige camping !
Wij verbleven 14 dagen op deze ruim opgezette camping met mooi uitzicht op de Jura.
Laura en Hans deden er alles aan om hun gasten naar het zin te maken.
Gelukkig hadden we een plek met veel bomen en dus schaduw.
Dit is niet overal het geval. Het is raadzaam om een parasol mee te nemen.
Op de camping is een klein zwemvennetje, maar als je 10 minuten met de auto rijdt is er een groter meer met een strandje voor de kinderen.
In de omgeving kun je diverse uitstapjes maken op een half uur tot een uur rijden. Wij bezochten o.a. de stadjes: Saint Amour ( 2 supermarkten), Tournus, Louhans, Perouges ( bekend van de 3 musketiers),Bourg en Bresse en wat tripjes naar de Jura.
Kortom: een streek waar nog veel te ontdekken valt en waar je nog het authentieke Frankrijk vindt.
ligging:9 sanitair:8 sfeer:8 rust:8
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van Lucia, gereisd met z'n tweeën
Echt iets voor de rustzoeker en grote plaatsen!
ligging:9 sanitair:8 sfeer:8 rust:9
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van Hennie, gereisd met z'n tweeën
Mooie camping, warm aanbevolen.
ligging:8 sanitair:8 sfeer:9 rust:9
(4=erg slecht, 9=uitstekend)
review van Hennie, gereisd met z'n tweeën
MIJN REVIEW ZOOVER REVIEW
Wij zijn Laura en Hans en zijn de nieuwe eigenaren van Camping Terre Ferme! We genieten enorm van de prachtige omgeving van de Bourgogne! We investeren in de camping om deze nog mooier te maken dan dat hij al was, zo creëren we meer plek voor sociale activiteiten zoals een tuin terras, een jeu de boules baan, een plek om samen te komen, een vuurtje te stoken met een lekker glaasje ! Daarnaast organiseren we ook culinaire avonden en steken we voor u de BQQ aan of eet u mee met de lokale ' plat du jour '. U kunt hier genieten van de prachtige zonsondergangen en weidse uitzichten. De omgeving is prachtig, schilderachtig en perfect voor de wandel- en fietsliefhebbers!