TERUG
FOTO'S SLUITEN
FOTO'S SLUITEN

Camping Lot et Bastides

Camping Lot et Bastides
32 Rue de Malbentre
47300  Pujols
Lot-et-Garonne
code: 112714
BESCHIKBAARRESERV. ANWBMIJN REVIEWWEBSITEFACEBOOKKAART
Waardeer deze camping
Score: 0/5 (0 stemmen)
☆☆☆ zwembadgroter dan 10 ha 100 tot 250 plaatsen plaatsen 100 tot 150 m2 wifi gratis mobilhome/stacaravan

De Grand Villeneuvois, in het hart van het departement Lot-et-Garonne, is de absolute belichaming van de waarden van het zuidwesten: Gastronomische tradities, agrarische deskundigheid, gastvrij en altijd in voor een feestje.
in Grand Villeneuvois, tussen Bordeaux en Toulouse, kunt u volop de vele smaken van het zuidwesten proeven, en dat op niet eens één uur van de belangrijkste toeristische lokaties: Périgord, Lot en Quercy.
Pujols ligt hoog in de heuvels rond Villeneuve-sur-Lot. Het is een oud vestingstadje uit de Middeleeuwen. Met smalle steegjes, gezellige huisjes, oude waterputten, mooie kerken en iedere zondagochtend van mei tot september een leuke markt met streekprodukten. De camping ligt op 2 km van Villeneuve-sur-Lot, 30 km van Agen en 60 km van Bergerac.
Maar ook in de omgeving is het erfgoed rijk aan geschiedenis: het middeleeuwse dorp Pujols, de middeleeuwse bastides van Villeneuve sur Lot, Monflanquin, Villeréal, Monpazier, … de kastelen van Biron, Gavaudun en Bonaguil. En daarbij zijn er natuurlijk de vele bekende locaties in de vallei van de Lot.
Voor de sportliefhebbers gaan het pad “voie verte” en de fietsroute van de Lot Vallei langs de camping, en er zijn vele wandeltochten mogelijk in het gebied.

hoogseizoen 2017
8
Heerlijke camping, mooie grote plaatsen met schaduw onder fruitbomen. Lekker zwembad en bar met eenvoudige snackbar met pizza. Mooi uitzicht op burcht. 1 nachtje op doorreis, Om te onthouden.

ligging:8 sanitair:8 sfeer:8 rust:8
(4=erg slecht, 9=uitstekend)

review van Jolanda en Peter
hoogseizoen 2017
8

(4=erg slecht, 9=uitstekend)

review van Jolanda en Peter
voorseizoen 2014
Een nog vrijwel nieuwe camping aan de rand van Pujols. Er is nog weinig begroeiing, dus als de bosrand volstaat dan kan het heet zijn als je geen schaduwplek hebt. De Belgische eigenaren zijn zeer vriendelijk en behulpzaam. Camping ligt ideaal om te fietsen en heeft ook een mooi zwembad. Een aanrader.

review van DE GRAAF
voorseizoen 2014
8
Fijne camping met mooi sanitair. Er is goed te fietsen. Aardige uitbaters. Vrouw spreekt Nederlands. Uitzicht op vestingstadje Pujols. Er zijn enige schaduwrijke plekken.

(4=erg slecht, 9=uitstekend)

review van dommerd
voorseizoen 2014
8
Mooie camping bij prachtige plaats. Goed sanitair. Er zijn in tegenstelling tot wat er over deze camping wordt geschreven wel schaduwrijke plekken. Kan in de buurt goed fietsen. Vanaf camping kijk je op het hoger gelegen vestingstadje. Aardige Belgische eigenaars.

(4=erg slecht, 9=uitstekend)

review van dommerd
voorseizoen 2014
9
De ontvangst door de Belgische beheerster en haar echtgenoot was erg vriendelijk. In vorige meningen staat dat er weinig tot geen schaduwrijke plekken zijn. Wij hadden met 30 graden en volop zon wel een schaduwrijke plek. Van dat soort plekken zijn er ca. 20. Het sanitair is prima, wordt goed schoon gemaakt. Er is zowel voor douche als afwas goed heet water. Gratis Wifi op je plek. Prachtig zwembad, leuke kinderspeeltoestellen en 4 petangbanen. De plekken zijn ruim en hebben buiten stroom ook water bij het stroompunt. Verder ligt de camping op ca 1km van de voies vertes af. Villeneuve sur lot ligt op ca 3,5 km vanaf de camping en is een erg leuke, grote plaats met veel winkels. De camping heeft een mooi uitzicht op het vestingplaatsje Pujols. Kortom een aanrader voor zowel de actieve als de passieve vakantiegangers.

ligging:9 sanitair:9 sfeer:8 rust:8
(4=erg slecht, 9=uitstekend)

review van bart
MIJN REVIEW ZOOVER REVIEW